Paddleboard

Nezaujali Vás ani plachty ani motor? I pro vás máme možnost vyžití na vodě při Stand-Up Paddlingu (SUP) neboli pádlování na stojáka.  Jezdit můžete opět všude. Na řekách, přehradách i ve vlnách moří. Každý se základními znalostmi  a schopností udržet rovnováhu si může začít užívat jízdu. Je to opravdu snadné a návykové.

 

Krom zábavy, radosti a relaxace je to i skvělá fitnes aktivita která posílí celé tělo, zlepšuje rovnováhu, snižuje stress, zlepšuje vytrvalost a umožňuje i tolik žádané propojení s přírodou. Jediné co potřebujete je plovák a pádlo.

 

Nabízíme vám k zapůjčení  odolný nafukovací plovák, který snadno zabalíte do batohu nebo do kufru auta a opět si můžete užít svobodu pohybu na vodě kdekoliv. I nafukovací paddleboard je bezpečný a odolný, obavy nejsou na místě. Zdravotní rizika při tomto sportu jsou velmi nízká. Používání paddleboardu je velmi ohleduplné ke kloubům i vašim svalům. Během jedné hodiny pádlování spálíte mnohem více kalorií než na kole nebo při běhání. Speciální výhodou našeho Paddlebordu je možnost zapůjčení i jednoduché skládací sedačky, jejímž připevněním na paddleboard můžete paddleboard změnit během okamžiku na jednoduchý kajak.

 

Náš Paddleboard je samozřejmě i vhodným doplňkem při dovolené na kajutové lodi.

 

užívej si každý den s Paddleboardem