Minicat

Jsi spíš větroplach? Miluješ vítr v plachtách a jeho energii proměněnou v rychlost? Tak určitě neodoláš kouzlu ultralehkého katamaránu Minicat.
Je určen jak pro zkušené jachtaře tak pro jachtaře začátečníky až zelenáče. Kouzlu plachtění můžete propadnout opravdu kdekoliv. Katamarán je možné složit do dvou praktických tašek, které snadno přepravíte k moři, přehradě  nebo jezeru například na střeše svého auta.

 

Složit katamaran na místě je otázkou půl hodiny a zbývá jen ho donést nebo dotlačit k vodě.  Žádná loď takovýchto parametrů vám nedá takou svobodu na vašich cestách za poznáním. Tato sportovně laděná loď vám dá radost z rychlé jízdy s dostatkem adrenalinu i  možnost vychutnat si klidné a pohodlné vyjížďky s rodinou a s maximální bezpečností.

 

Pro provoz není potřeba žádná licence. Je perfektně ovladatelný a veškeré díly jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Konstrukce splňuje evropskou normu EN ISO 6185.

Nejprodávanější model Minicat 420 Emotion je možné si u nás zapůjčit a samozřejmě i koupit. V nabídce je celá řada dalších modelů a vybere si tak každý dle svých potřeb. V případě koupě vám jednodenní pronájem odečteme z ceny.

MinicatRosignano2018-DJI_0565_0889.jpg