Půjčovna

Kajutová loď Carpe Diem

Loď je velmi dobře ovladatelná, ale i tak je zapotřebí mít s řízením zkušenosti a vlastnit průkaz způsobilosti k vedení plavidel (vůdce malého plavidla VMP). 

Při provozu je zapotřebí  bezpodmínečně dodržovat  pravidla plavebního provozu určená vyhláškou  č. 67/2015 Sb. V ceně pronájmu je samozřejmě seznámení s bezpečným ovládáním a provozem pronajímaného plavidla. Plavební mapy a popisy vodních cest jsou k dispozici na palubě. Pár výletů pro inspiraci zde

 

Pokud nevlastníte průkaz VMP, můžeme vám po dohodě zajistit služby kapitána, který vám loď převeze na určené místo a vy můžete loď užívat k bydlení bez možnosti plutí. Pokud máte zájem průkaz VMP  získat, rádi vám doporučíme lodní školu.

K zapůjčení jsou potřeba 2 různé doklady a složení kauce. Ceny za pronájem a další služby zde.

Vyúčtování PHM je provedeno na základě evidovaných motohodin při závěrečném předání plavidla. Více o obytné lodi

 

Minicat

velikost lodi je těsně pod limitem, kdy ještě k provozu nepotřebujete žádný průkaz nebo licenci. Minicat plachtí opravdu dobře a je velmi rychlý. Sestavení lodě je snadné a rychlé. Návod k sestavení je k dispozici zde. Ovládání  je velmi intuitivní, ale případně vám vše rádi předvedeme i včetně sestavení.

K zapůjčení jsou potřeba 2 různé doklady a složení kauce. Ceny pronájem minicat.

 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=R8dLg50Lnq8

 

 

Paddleboard (SUP)

Paddleboard jednoduše nafouknete  na vhodném rovném podkladu kde nehrozí jeho poškození.  Pracovní tlak  je 1bar. Připevníte ploutvičky a šup nebo SUP s ním do vody. Tipy k ovládání najdete zde a není náročné ani pro úplné začátečníky. Celý návod k sestavení, vypuštění a skladování najdete zde.

K zapůjčení stačí doklad totožnosti a složit menší kauci. Ceny pronájem paddleboard.